zmyselné symfonie: odhalenie najlepších pár masážnych olejov

Nájdenie vašej partnerskej spoločnosti nudné? Nie sme si istí, kto to potrebuje počuť, ale mali by ste často zahŕňať masážne oleje vo vašich sexuálnych aktivitách. Vzhľadom k tomu, zmyselná masáž nám môže pomôcť preskúmať nové cesty sexuálneho vzrušenia, používate prémiový telesný olej pre sex, foreplay a po starostlivosti. Mohlo by však byť náročné nájsť slušný telesný olej fľašu. Pomôžeme vám. Pre top 11 párov masážnych olejov, prejdite nadol.

Najlepšie Luxus: Dobré Clean Love Origins Láska Olej

Pôvody Láska Olej, ktorý kombinuje exotické prírodné afrodiziaka vôňa vyvolať hlbokú, primal zmyselnosť a rozšírené prírodné pheromones pre intímny kontakt a masáž, umožňuje zažiť potešenie dotyku a arómu. Má exotickú drevnú arómu a vytvára sa čistými, terapeutickými esenciálnymi olejmi. Telo olej hladko vidí do kože vás alebo vášho partnera, potieranie zmyslov s hodvábnym, drevosy teplo.

Zákazníci si užívajú hodvábne, prírodné a zvodné vlastnosti. Zistili seductive parfum, ktorý lingers a vôňa luxusné. Je tiež možné použiť tento telesný olej na mieste mazania. Avšak, spotrebitelia sa sťažujú, že cena je príliš vysoká, nie, že je vyššia ako z porovnateľného tovaru.

Najlepšie Tropické: Tropické vône Masáž Olej pre páry

Po horúcom sprchovom alebo dlhom dni sa doprajte do masáže s našou enticing zmes vyrobená s mandľovým olejom, ktorý vytvára tantalizáciu tropickej arómy. Je vytvorený s originálnymi komponentmi, ktoré vám môžu poskytnúť najlepšie výsledky. Olej tela vás prevedie k nádhernej realmu so svojou seductive mango vôňa.

Ľudia, ktorí si kúpili túto položku oceniť, ako účinne hydratuje pokožku a nezanecháva mastné zvyšky. Navyše, aróma sa hovorí, že je krásny a útulný. Mnohí používatelia tvrdia, že oleje môžu byť využité na liečbu ľudí, ktorých nohy sú upokojené a únavné z dlhej návštevy. Ale niekoľko zákazníkov hovorili o svojich negatívnych skúsenostiach, tvrdí, že tesnenia bola porušená.

Najlepšia Aromaterapia: Intimate Earth zmyselné Aromaterapia masáž Olej

Vyskúšajte tento nádherne voňavý telesný masáž olej z Intimate Earth pre všetky relaxačné kúpele vibes. Je to ideálny nástroj na podporu intimity medzi vami a vaším spoločníkom. Tento recept je je je jemný na jemnej koži a rýchlo sa vstrebáva, takže vaša pokožka sa nikdy nestane podráždeným alebo pokrytým v lepkavej filme. Je vyrobený s certifikovanými organickými prísadami a prírodnými olejmi. Navyše, jemný kakaový bean a goji bobule aróma je podobná šéfkuchára bozk.

Kupujúci adore ako olej dáva akúkoľvek masáž zmyselný dotyk. Jeho hodvábna textúra a ľahké záblesk cez kožu poskytujú relaxačnú a príjemnú masáž. Tučný vzorec výrobku, na ktorý sa niektorí zákazníci sťažujú, môže vypnúť niektorých spotrebiteľov, ktorí uprednostňujú nejednoduchý vzorec.

Najlepšia vôňa: Smile Makers Wild Erotický Kneads Scented Masáž Olej

Chcete miešať vôňu a zmyselnosť? Skúste masíru, ktorá má základné oleje, ktoré sa do neho mieša, ako je tento príjemne blikať formuláciu od Smile Makers. Táto voľba vytvára silný parfum, ktorý vás urobí a váš významný iný blázon kombináciou ružovej, levandule a čierne korenie. Tento sexy masážny olej podporuje pripojenie na najhlbšie možné úrovne vďaka svojmu zvodu a hodvábnej textúre.

Nenechá svoju pokožku mastné alebo lepkavé, ale skôr mäkké, povedal niektorí zákazníci. Užívatelia nájdu arómu, aby boli pohodlí, pretože je to tak chutné a luxusné. Avšak vôňa môže byť príliš prenesenie a intenzívne pre niektorých ľudí.

Najlepšie Kokosový Olej: SheaMoisture 100% Virgin Kokos Olej

Táto cenovo dostupná voľba od Shea Moisture vám umožní cítiť sa mäkké ako dieťa a je infused s kokosovým olejom, kokosovým mliekom a shea maslom. Vyberte kokosový olej, ktorý je "organický, panenský, za studena lisovaný alebo surové", to je odroda, ktorá je najlepšie pre pokožku. Okrem vitamínu E, silný antioxidant, kokosový olej má tiež upokojujúce, antibakteriálne, antivírusové a antifungálne vlastnosti.

Účinne zanecháva pocit pokožky tak vyživovaný, čo je ideálne pre kožu, ktorá sa pohybuje a vločky. Hovorí sa, že ponúka neuveriteľnú kvalitu za peniaze. Veľa je tiež účinný na koži, ktorá je citlivá. Bohužiaľ, niektorí ľudia by mohli nájsť vzorec byť príliš hrubé.

Najlepšie Multi-Purpose: Dame Sex Olej.

Potrebujete masívny olej? Vezmite prosím na vedomie, že tento Dame vzorec je ultra-hydrát dual-action. Tento sexuálny olej, ktorý má jemnú vôňu spicy sandalwood a karamom, je prirodzene odvodený, pH-vážené a vhodné pre použitie interne. To bude mať všetko klzké a kliať počas sex zasadnutí.

Niektorí zákazníci oceňujú prispôsobivosť produktu a zistia, že to funguje dobre pre mazanie a hmotnosť. Navyše populárne je je jemný zápach. Smutne, niektorí ľudia hovoria, že ich koža cítia mastné.

Najlepšie hydratácia: Coconu konope Infused Body Oil

Táto hemp-infusedná zmes z Coconu je ďalšou vynikajúcou voľbou pre telesný olej, ktorý slúži ako mazivo a dvojin-one produkt. To prináša chemikálie veril znížiť nepohodlie a zápal pri absorbovaní rýchlo znížiť trenie a povzbudiť vzrušenie. Tento organizmusový olejový základ umožňuje ho používať na mäkké svaly, výškový pocit, a zvlhčovať svoje najobľúbenejšie miesta na jednom hodvábnom, svetelnom formulácii.

Produkt sa hovorí, že je bezpečný aj pri použití interne. Zatiaľ čo je ľahké, je to vysoko hydratácia. Avšak, niekoľko zákazníkov sa sťažujú, že to nebolo ako mazanie, ako by sa páčilo.

Najlepšie Relaxácia: Bloomi Relax telo a masáž Olej

Lavender pracuje zázraky pre upokojenie tela a duše, čo je dôvod, prečo je tento čistý masážny olej z Bloomi tak úžasný. Sesame olej, ktorý má protizápalové vlastnosti, ktoré zmierňujú suchosť, a tekvicový olej, ktorý vyživuje pokožku a zlepšuje prietok krvi, sú zahrnuté v nejednoduchom recepte, ktorý má tiež upokojujúci levanduľový zápach.

Pretože nezanecháva za olejom alebo mastných rezíduí, zákazníci uprednostňujú tento masážny olej. Učia sa, že levanduľový zápach je jemný a pohodlí, presne podľa ich chuti. V každom prípade môže byť výrobok konzumovaný rýchlo, pretože potrebuje iba 5 až 10 čerpadiel.

Najlepšie Long-Lasting: Woo Viac Hrať Kokosový Láska Olej

Moisturačný vzorec vašich snov je tento nelepivý, dlhotrvajúci milujúci olej z Woo More Play, ktorý je vytvorený z prírodných zložiek a organických kokosov. Zamilujete sa do nej za svoju krásnu vôňu, ultra hydratačné včely, vytvorené vanilkovou podstatou a dash stevia.

Tento produkt má jedinečnú kvalitu, ktorá môže zapôsobiť ľudí: je to úplne jedlé. Jeho vôňa je rovnako chutné ako jeho chuť. Okrem toho môžete použiť tento masážny olej ako mazivo. Zákazníci však vyjadrujú nespokojnosť, že produkt spôsobuje, že ich posteľné listy na odfarbenie.

Najlepšia hodnota: Ellis Brooklyn Marvelous Masáž a Body Oil

Vyskúšajte túto veľmi populárnu možnosť od Ellis Brooklyn, ktorá obsahuje 100 miligramov organického, full-spectrum CBD, aby podporila lepšie prietok krvi a svalovej relaxácie. Okrem toho obsahuje sladký mandľový olej a morské borovice kôra extrakt pre lepšiu cirkuláciu a hydratáciu pokožky.

Kupujúci ako je kapacita tohto produktu na zvýšenie obehu a relax svalov. Niektorí ľudia nemusia užívať svoju cenu a jeho silnú vôňu. Stále niektorí zákazníci tvrdia, že táto konzistencia je vynikajúca pre masáže.

Najlepšie Bez zápachu: Maude Plné telo masáž Olej

Nemôžete ísť zle s týmto organickým masážnym olejom z Maude, ak chcete čistý, bez zápachu, ktorý rozhodne nebude dráždivý vašu pokožku. Tento bez zápachu telesného oleja vyživuje a zmäkčuje pokožku po celú dobu vďaka zmesi jojoba, kokos, argan, a castor oleje, ktoré sú 100% certifikované organické. Je ideálny pre použitie vane olej, masáž a denné hydratácie.

Mnoho ľudí si všimol, že olej je ideálny pre citlivú pokožku, pretože je vytvorený s certifikovanými organickými prísadami. Niektorí nemajú radi vzorce, pretože sú trochu príliš hrubé.

Olej, ktorý zlepšuje celkovú masážnu skúsenosť podporuje relaxáciu a necháva oboch partnerov pocit pampered a revitalizované, je v konečnom dôsledku najlepší páry masážny olej. Takže, preskúmať svoje možnosti, vyberte ideálny masážny olej založený na vašich preferenciách a tých vášho partnera, a potom si želať blažené a súkromné okamihy relaxačné páry masáže.