smyslné symfonie: unveil nejlepší masážní oleje pro páry

Vyhledejte firmu vašeho partnera? Nezapomínáme, že to je třeba slyšet, ale měli byste často zahrnout masážní oleje ve vašich sexuálních aktivitách. Vzhledem k tomu, smyslná masáž nám může pomoci prozkoumat nové třídy sexuální vzrušení, používáte prémiový tělesný olej pro sex, foreplay a pocare. Nicméně, to by mohlo být náročné najít slušnou olejovou lahvičku. Rádi Vám pomůžeme. Pro top 11 páry masážní oleje, přesuňte dolů.

Nejlepší luxusní: dobrý čistý láska původs láska olej

Origins Love Oil, který kombinuje exotické přírodní afrodiziakumové vůně pro vyvolání hluboké, základní smyslnosti a zvýšenou přirozenou feromony pro intimní kontakt a masáž, vám umožní zažít potěšení z doteku a aroma. Má exotickou dřevinovou vůni a je vytvořen s čistými, terapeutickými esenciálními oleji. Tělový olej hladce sepse do kůže vás nebo vašeho partnera, nutí smyslů s hedvábnou, dřevní teplo.

Zákazníci si užívají hedvábné, přírodní a svůdné vlastnosti. Jsou detekovány svůdný parfém, který lingers a vůně luxusní. Je možné použít tento tělesný olej v místě mazání. Spotřebitelé si však stěžují, že cena je příliš vysoká, což je vyšší než srovnatelné zboží.

Nejlepší tropické: Tropický scented masážní olej pro páry

Po teplé sprchové sprchové sprchové sprchové sprchové masáži s naší lákavé směsi s mandlovým olejem, který generuje tantalizující tropické aroma. Je vytvořen s originálními komponenty, které vám mohou poskytnout nejlepší výsledky. Tělový olej vás transportuje do nádherné říše s jeho svůdnou mango vůní.

Lidé, kteří si koupili tuto položku, oceňují, jak účinně hydratuje pokožku a nenechají mastné zbytky. Kromě toho se aroma říká, že je krásná a útulná. Mnoho uživatelů tvrdí, že oleje mohou být využity k léčbě lidí, jejichž nohy jsou bolestí a únavy od prodloužené návštěvy. O svých negativních zkušenostech, tvrdí, že těsnění byla rozbita.

Nejlepší aromaterapie: Intimate Země smyslná aromaterapie Masážní olej

Vyzkoušejte tento nádherný voňavý masážní olej z Intimate Země pro všechny relaxační lázně vibes. Je ideálním nástrojem pro podporu intimity mezi vámi a vaším společníkem. Tento recept je jemný na jemnou kůži a rychle absorbován, takže vaše kůže se nikdy nebude podrážděná nebo pokrytá lepicím filmem. Je vyroben s certifikovanými organickými látkami a přírodními oleji. Kromě toho jemná kakaová bobová a goji bobule aroma podobná polibek šéfkuchaře.

Kupující adore, jak olej dává jakoukoli masáž sensuous touch. Jeho hedvábná textura a snadno se třpytí po kůži, která poskytuje relaxační a příjemnou masáž. Mastný vzorec produktu, který někteří zákazníci si stěžují, může vypnout některé spotřebitele, kteří preferují nerostnou vzorec.

Nejlepší Scented: Smile Makers Divoký Erotický Kneads Scented Masáž Olej

Chcete kombinovat vůni a smyslnost? Vyzkoušejte masážní krém, který se vyznačuje esenciálními oleji, které se do něj mísí, jako je tato příjemně slicková formulace od Smile Makers. Tato volba vytváří silný parfém, který vás udělá a vaše významné další bláznivé kombinací růžového, levandule a černého pepře. Tento sexy masážní olej podporuje spojení na nejhlubších možných úrovních díky své svůdné vůni a hedvábné struktuře.

Nenechává své pleti mastné nebo lepivé, ale spíše měkké, řekl někteří zákazníci. Uživatelé najdou vůni, aby bylo pohodlné, protože je tak chutné a luxusní. Nicméně, vůně může být příliš překračující a intenzivní pro některé lidi.

Nejlepší Coconut Olej: SheaMoisture 100% Virgin Coconut Čeština

Tato cenově dostupná volba od Shea Moisture vás zanechá pocit měkkého jako dítě a je pojišťována kokosovým olejem, kokosovým mlékem a másla. Vyberte kokosový olej, který je "organický, panenský, za studena lisovaný nebo surový"; to je celá řada, která je nejlepší pro kůži. Kromě vitamínu E má silný antioxidant, kokosový olej také uklidňující, antibakteriální, antivirové a antimykotické vlastnosti.

účinně zanechává pocit pleti tak vyživované, což je ideální pro kůži, která svědění a vločky. Říká se, že nabízí neuvěřitelnou kvalitu za peníze. lotion je také účinný na kůži, která je citlivá. Bohužel, někteří lidé mohou najít vzorec být příliš silné.

Nejlepší Multi-Purpose: Dame Pohlaví Olej.

Potřebujete olej na masáž maziva? Vezměte prosím na vědomí, že tento vzorec je ultra-hydrující dual-akce. Tento sexuální olej, který má jemnou vůni kořeněného písku a karamomu, je přirozeně odvozen, pH vyvážená a vhodný pro použití uvnitř. To bude mít vše sluzký a slick po celé sexuální zasedání.

Někteří zákazníci oceňují adaptabilitu produktu a zjistí, že funguje dobře pro mazací a masírování. Navíc populární je jemnou vůní. Bohužel, někteří lidé říkají, že se jejich kůže cítí mastné.

Nejlepší hydratační: Coconu Hemp Infused Body Oil

Tato hemp-infusedovaná směs z Coconu je další vynikající volbou pro tělesný olej, který slouží jak jako maziva, tak dvouin-one produkt. Poskytuje chemické látky, které věří, že snižují nepohodlí a zánět při vstřebávání rychle snížit tření a podporuje vzrušení. Tento olejový olej na bázi oleje vám umožní používat k změkčení svalů, pocitu výšky a zvlhčuje vaše nejvíce soukromých míst v jedné hedvábné, lehké formulace.

Výrobek se říká, že je bezpečný i při použití uvnitř. Zatímco je lehká, je vysoce hydratující. Nicméně, několik zákazníků si stěžují, že to nebylo tak mazat, jak by se jim líbilo.

Nejlepší Relaxace: Bloomi Relax tělo a masážní olej

Levandulové práce se diví pro zklidnění těla a duše, což je důvod, proč je tento čistý masážní olej od Bloomi tak úžasný. Sezamový olej, který má protizánětlivé vlastnosti, které zmírňují suchost a dýňová semínkový olej, který vyživuje kůži a zvyšuje průtok krve, jsou oba zahrnuty v nehořkém receptu, který má také uklidňující levandulovou vůni.

Vzhledem k tomu, že se nezanechává za mastné nebo mastné zbytky, zákazníci preferují tento masážní olej. Naučí se, že vůně levandule je jemné a pohodlné, přesně podle jejich představy. V každém případě může být produkt spotřebován rychle, protože potřebuje pouze 5 až 10 čerpadel.

Nejlepší Long-Lasting: Woo Více Hrát Kokosový Láska Olej

Zvlhčující vzorec vašich snů je tento nelepšený, dlouhotrvající milostný olej z Woo More Play, který je vytvořen z přírodních surovin a organických kokos. Budete se s ním zamilovat do své krásné vůně, ultra-misturizující včelí vosk, vytvořený s vanilkovou esence a dash stevia.

Tento produkt má jedinečnou kvalitu, která může zapůsobit lidem: je zcela nespolehlivé. Jeho vůně je stejně chutná jako její chuť. Navíc můžete použít tento masážní olej jako mazivo. Nicméně, zákazníci vyjadřují nespokojenost, že produkt způsobuje jejich listy na barvu.

Nejlepší hodnota: Ellis Brooklyn Marvelous Masáž a tělesný olej

Vyzkoušejte tuto velmi oblíbenou volbu z Ellis Brooklynu, která obsahuje 100 miligramů organického, full-spectrum CBD, pro podporu lepšího průtoku krve a svalové relaxace. Navíc obsahuje sladký mandlový olej a extrakt z borovic pro lepší cirkulaci a hydrataci pleti.

Kupující, jako je tato schopnost produktu ke zvýšení cirkulace a uvolnění svalů. Někteří lidé si nemusí vychutnat svou cenu a jeho silnou vůni. Někteří zákazníci tvrdí, že tato konzistence je vynikající pro masáže.

Nejlepší Unscented: Maude Full tělo masáž olej

Nemůžete jít špatně s tímto organickým masážním olejem z Maude, pokud chcete čistý, bez vůně vzorec, který rozhodně nebude dráždit kůži. Tento bez zápachový olej vyživuje a změkčuje pokožku po celém díky směsi jojoby, kokosu, arganu a ricinových olejů, které jsou 100% certifikované organické. Je ideální pro použití v lázni, masáž a denní hydrataci.

Mnoho lidí si všiml, že olej je ideální pro citlivou pokožku, protože je vytvořen s certifikovanými organickými látkami. Některé nemají rádi vzorce, protože jsou trochu příliš silné.

Olej, který zlepšuje celkový masážní zážitek, podporuje relaxaci a zanechává oba partnery pocit hýčkat a revitalizován je nakonec nejlepší masážní olej pro páry. Tak, prošetřit své možnosti, vyberte ideální masážní olej na základě vašich preferencí a těch vašeho partnera, a poté si vychutnáte blissful a soukromé chvíle relaxační páry masáže.